Klimatyzacja domowa Poznań - przyjemny chłód latem

Kiedy żar leje się z nieba, a zimne napoje dają krótkotrwałą ulgę warto mieć swój azyl, w którym można się schować przed uderzającą falą gorącego powietrza. Takim miejscem może być Twój własny dom. Zainwestuj w klimatyzację i popraw komfort przebywania w domu w sezonie letnim. Dzięki klimatyzacji obniżysz temperaturę we wszystkich pomieszczeniach i poczujesz ukojenie z napływającego chłodnego powietrza.

Klimatyzacja do domu Poznań - schemat działania

Jak działa klimatyzacja domowa?

Od wielu lat najpopularniejszymi klimatyzatorami są urządzenia typu split. Wewnątrz pomieszczenia montuje się parownik z wentylatorem, natomiast jednostka zewnętrzna składająca się ze skraplacza i sprężarki lokalizowana jest poza budynkiem. Taki rozdział urządzeń związany jest z hałasem, który generuje jednostka zewnętrzna. Czynnik chłodniczy w postaci cieczy przemieszcza się w obiegu zamkniętym do jednostki wewnętrznej, w której pod wpływem pobieranego z otoczenia ciepła paruje jednocześnie ochładzając powietrze, które schłodzone w ten sposób nawiewane jest do pomieszczenia. Wykorzystane chłodziwo, w postaci gazowej wraca wewnątrz obiegu do jednostki zewnętrznej, która je schładza i przywraca do stanu ciekłego, jednocześnie oddając ciepło na zewnątrz.

Nowoczesne klimatyzatory dają możliwość odwrócenia tego procesu i wdmuchiwania ciepłego powietrza do pomieszczenia – wówczas klimatyzator działa jak pompa ciepła typu powietrze-powietrze.

Klimatyzacja do domu – Poznań i okolice

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z montażem i instalacją klimatyzacji domowych. Działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego, Poznania i okolic. Dowiedz się jakie korzyści przynosi klimatyzacja do mieszkania lub domu. Zapewnij sobie wysoki komfort mieszkania instalując własną instalację. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Klimatyzacja domowa - Poznań

KORZYŚCI

Obsługa klienta Heatergo

Indywidualne podejście

oferta każdorazowo dopasowywana do potrzeb Klienta

Bezpłatny projekt pompy ciepła

Bezpłatna konsultacja

wsparcie w planowaniu instalacji

Uzyskanie dofinansowania do pompy ciepła

Pomoc

w pozyskaniu dofinansowania czy też doborze najlepszej opcji finansowania

Obsługa posprzedażowa pomp ciepła - firma Heatergo

Obsługę posprzedażową

monitoring instalacji przez cały okres jej użytkowania

Pompa ciepła do domu - budowa

Sprawną realizację

budowy systemu opartego wyłącznie na komponentach wysokiej jakości

Pompa ciepła do ogrzewania domu - wsparcie w formalnościach

Wsparcie serwisowe

gwarancja szybkiego serwisu

Pompy Ciepła Poznań – Grupa Ergo