Kalkulator pomp ciepła to narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób określisz, jaką pompę ciepła potrzebuje Twój budynek, by w pełni pokryte zostało jego zapotrzebowanie energetyczne. Nasz kalkulator pomp ciepła przyda się zarówno osobom, które chcą zainstalować pompę ciepła w celu ogrzewania wody, ogrzewania niewielkich budynków gospodarczych, małych i średnich domów, jak również większych budynków o powierzchni do 400 metrów kwadratowych. Wybierz strefę klimatyczną, w jakiej znajduje się Twoje miejsce zamieszkania, wprowadź parametry budynku oraz dane dotyczące ogrzewania wody użytkowej i dowiedz się, jaka pompa ciepła będzie odpowiednia dla Twojego domu!

Kalkulator pomp ciepła – dlaczego warto z niego skorzystać?

Segment pomp ciepła dynamicznie rozwija się ze względu na stale rosnące ceny konwencjonalnych źródeł energii np. gazu ziemnego, który stanowi podstawę ogrzewania w wielu domach. Wykorzystanie energii odnawialnej do ogrzewania domu jest możliwe dzięki nowoczesnym technologiom, które stają się coraz popularniejsze i dostępne dla każdego. Dodatkowo, na rynku funkcjonują programy dofinansowań, które wspierają inwestycje w pompy ciepła. Takim programem jest np. Moje Ciepło, w ramach którego otrzymać można od 7 do 21 tys. zł.

Kalkulator pomp ciepła - oblicz ile ciepła potrzebujesz

Kalkulator pomp ciepła Heatergo to narzędzie, które na podstawie takich parametrów, jak zapotrzebowanie na ciepło budynku, powierzchnia grzewcza budynku, cena energii za 1 kWh, rodzaj ogrzewania budynku, obecny roczny koszt CO i CWU, obliczy zapotrzebowanie energetyczne Twojego budynku. Co najważniejsze, dzięki kalkulatorowi określisz opłacalność inwestycji w pompę ciepła oraz wycenę instalacji. Kalkulator doboru pomp ciepła Heatergo to narzędzie, dzięki któremu oszczędzisz mnóstwo czasu i w prosty sposób dowiesz się, ile będą wynosić koszty początkowe inwestycji.

Dobór pomp ciepła - kalkulator Twojej instalacji

Kalkulator pomp ciepła jest bardzo prosty w obsłudze. Każdy z potrzebnych parametrów ustawiasz za pomocą specjalnych suwaków. Dodatkowo, w ostatniej rubryce możesz zdecydować, czy obliczenia mają uwzględniać ogrzewanie wody użytkowej oraz liczbę osób, która ma z niej korzystać. Dodatkowo, w nasz kalkulator fotowoltaiczny pokazuje, jakie korzyści wygeneruje połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką.

Kalkulator pomp ciepła - co po wycenie?

Dla osób chcących skontaktować się bezpośrednio z naszym specjalistą, przygotowaliśmy ostatnią część kalkulatora pomp ciepła. Wystarczy, że podasz minimalną i maksymalną cenę instalacji pompy ciepła, jaką jesteś w stanie zapłacić oraz adres e-mail, na który będziemy mogli się skontaktować. Po wysłaniu zgłoszenia, oczekuj szybkiego kontaktu zwrotnego od naszego doradcy, który doprecyzuje wszelkie niezbędne szczegóły.

Kalkulator pomp ciepła - określ jaka instalacja będzie dla Ciebie odpowiednia

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek