Pompy ciepła Swarzędz

Zacznij korzystać z własnej pompy ciepła

Jeżeli szukasz uniezależnienia się od konwencjonalnych źródeł energii, pompa ciepła będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Zainstaluj pompę ciepła we własnym gospodarstwie domowym i ciesz się darmowym ciepłem, kiedy tego potrzebujesz. Jako specjaliści w dziedzinie pomp ciepła oferujemy profesjonalne usługi projektowe, montaż pompy ciepła oraz kompleksową obsługę posprzedażową. Postaw na pompę ciepła i zredukuj do zera zużycie konwencjonalnych źródeł energii. Siedziba naszej firmy znajduje się w Suchym Lesie k. Poznania. Nasze działania są prowadzimy w całej Wielkopolsce, również na terenie Swarzędza.

Pompa ciepła do ogrzewania domu - schemat działania

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktujemy się z Tobą!

Dopasuj swój idealny system ogrzewania domu

Baza wiedzy

Pompa ciepła – zużycie prądu: ile prądu zużywa pompa ciepła?

Pompa ciepła jest uznawana za jeden z najbardziej ekonomicznych systemów ogrzewania domu. Wykorzys(...)

Kawka Bis – dofinansowanie pokryje nawet 100% kosztów

Wzrost kosztów ogrzewania i troska o zachowanie środowiska naturalnego w jak najlepszej kondycji s(...)

Pompa ciepła i fotowoltaika – czy warto łączyć obie instalacje?

Pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna to połączenie, które może stanowić ważny krok w unie(...)

Pompy ciepła Swarzędz - nasze usługi

Jako firma Heatergo oferujemy najwyższą jakość usług związanych z doborem i montażem pompy ciepła. Swarzędz to jedno z miast w wielkopolsce w którym świadczymy nasze usługi. Każdy budynek posiada inne zapotrzebowanie na ciepło i inną klasę energetyczną, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić, że pompa ciepła spełni swoje zadanie według potrzeb klienta. 

Korzystamy wyłącznie z urządzeń renomowanych marek. Naszym klientom dostarczamy głównie pompy ciepła Mitsubishi oraz Panasonic. Sprawdź naszą ofertę!

Jak działa pompa ciepła?
Co to jest pompa ciepła?
Montaż pomp ciepła Poznań i wielkopolska

Montaż pompy ciepła - Swarzędz i okolice

Prawidłowy montaż pomp ciepła jest kluczowy dla długotrwałej efektywności całej inwestycji. Każda pompa ciepła wymaga odpowiedniego umiejscowienia zarówno jednostki wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Bardzo ważne jest również odpowiednie połączenie z instalacją centralnego ogrzewania (CO) lub ciepłej wody użytkowej (CWU). Każde z tych czynników jest ważne dla ogólnej efektywności urządzenia. 

Bogate doświadczenie naszych certyfikowanych specjalistów pozwala na fachowy montaż pompy ciepła. Swarzędz to jedno z miast na mapie wielkopolski, w którym wykonamy dla Ciebie kompleksową instalację pompy ciepła.

Pompy ciepła Swarzędz - co oferujemy?

Oferujemy kompleksowe usługi związane z pompami ciepła. Od wstępnych konsultacji i określenia potrzeb, po profesjonalny montaż pomp ciepła i obsługę posprzedażową. Oprócz tego zapewniamy: 

  • indywidualne podejście – dostosowujemy się do potrzeb każdego z naszych klientów
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania – na rynku dostępny jest już program Moje Ciepło, który wspiera indywidualnych inwestorów, chcących pozyskiwać energię cieplną z odnawialnych źródeł energii 
  • sprawny i profesjonalny montaż pompy ciepła – Swarzędz to jedno z miejsc, w którym wykonujemy instalacje pomp ciepła 
  • obsługę posprzedażową – pozostajemy do dyspozycji naszych klientów po zakończeniu inwestycji

Pompy ciepła w Poznaniu - usługi Heatergo
Jak nas znaleźć

Heatergo sp. z o.o.

Główna siedziba Heatergo mieści się w Suchym Lesie niedaleko Poznania. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie, dlatego nasze działania skupiają się przede wszystkim na terenie Wielkopolski. Swoje usługi realizujemy również na terenie Swarzędza.

Od początku naszej działalności wykonaliśmy już wiele instalacji pomp ciepła, co pozwala nam budować szerokie doświadczenie w tej dziedzinie. Za instalacje pomp ciepła odpowiadają u nas doświadczeni certyfikowani monterzy, dzięki którym nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Pompy Ciepła Poznań – Grupa Ergo