Historia firmy

W 2013 r. jeden z założycieli firmy zamontował komercyjnie pierwszą instalację fotowoltaiczną. W ten sposób zapoczątkowaliśmy działalność grupy RE Ergo. Ponieważ w centrum naszych działań był zawsze człowiek, postanowiliśmy oprzeć rozwój naszych firm o najbardziej ekonomiczne i zarazem ekologiczne źródła energii i ciepła. Kolejne lata przyniosły szereg sukcesów – dziesiątki kolejnych instalacji w całej Wielkopolsce.

Tak, z pasji tworzenia i zainteresowania nowymi technologiami w krótkim czasie stworzyliśmy firmę, której naczelną zasadą jest dbanie o komfort klienta.

Dlatego obok solidności instalacji postawiliśmy na kompleksowe podejście do realizacji zamówień.

Potrzeba nieustającego rozwoju zaprowadziła nas do utworzenia HeatErgo, które specjalizuje się w instalacji pomp ciepła w domach i budynkach biurowych oraz przemysłowych. Do HeatErgo wnieśliśmy wszystko, co najważniejsze: pasję, najwyższą jakość wykonania oraz profesjonalne doradztwo i obsługę.

Cytat - ikona

Inwestycja z Heatergo to gwarancja krótkiego okresu zwrotu i satysfakcja z wieloletnich zysków.

Cytat - ikona

Heatergo - Montaż Pomp Ciepła Poznań
Heatergo - powietrzne pompy ciepła dla Ciebie
Pompy ciepła w Poznaniu - usługi Heatergo

Nasza misja

Przyszłość – to słowo najlepiej definiuje nasze działania. Dumą napawa nas fakt, że dostarczane przez nas usługi są nie tylko opłacalne ekonomicznie, ale także służą naszej planecie. Naszą naczelną zasadą jest bowiem troska o środowisko.

Rozwijając naszą firmę inwestujemy tylko w te technologie, które pozwalają zadbać o najbliższe otoczenie, są wygodne i jednocześnie nie wpływają negatywnie na naturę.

Pompy ciepła to dziś jedna z najbardziej ekologicznych metod ogrzewania.

W naszych instalacjach wykorzystujemy sprzęt najlepszych marek, spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa i energooszczędności.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję długoterminowych oszczędności, a co ważniejsze, dołożą Państwo istotną cegiełkę do walki z kryzysem klimatycznym, wpływając na zmniejszenie m.in. smogu.

Cytat - ikona

Inwestycja w ekologiczne źródła energii to krok w kierunku ochrony środowiska, którego wszyscy jesteśmy częścią.

Cytat - ikona

Certyfikaty pracowników

Zadowolenie Klientów to nadrzędna wartość dla naszej firmy. Stanowi ono potwierdzenie jakości instalowanych urządzeń i profesjonalizmu naszych pracowników. Aby mieć pewność, że wszystkie instalacje spełnią najwyższe oczekiwania inwestorów nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz doszkala się w zakresie technologii wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Gwarancją świadczenia wyłącznie najwyższej jakości usług są ukończone certyfikowane szkolenia.

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek