Rekuperacja - Poznań

Rekuperacja to w istocie wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Od tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej odróżnia ją to, że powietrze jest wyciągane przez urządzenie zwane rekuperatorem. Co ważne, proces rekuperacji nie tylko ogrzewa, ale też oczyszcza powietrze. Dzięki niemu nie musisz otwierać okien w czasie, gdy sytuacja na zewnątrz do tego nie zachęca, a i tak uzyskasz w domu przyjemne, świeże powietrze.

Rekuperacja w domu dedykowana jest przede wszystkim osobom ceniącym praktyczne i ekologiczne rozwiązania technologiczne oraz tym, dla których wolne od zanieczyszczeń i alergenów w powietrzu pomieszczenia stanowią kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu.

Pompa ciepła do ogrzewania domu powoduje jeszcze mniejsze straty ciepła, które są osiągane przez działanie hybrydowe z systemem rekuperacji. Przekonaj się, jakie korzyści może przynieść Ci rekuperacja! Poznań to jedno z miejsc, w którym działamy. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami

Rekuperatory Poznań - Rekuperator reQ-F

Systemair

Systemair to firma z blisko 50-letnią tradycją, która swoją działalność zapoczątkowała w Szwecji wprowadzając na tamtejszy rynek wentylator kanałowy, który zrewolucjonizował branżę. Dziś dostarcza rozwiązania wentylacyjne do 54. krajów w Europie, Ameryki Północnej i Południowej, na Bliski Wschód, do Azji, Australii oraz Afryki. Stały rozwój technologii ogrzewania, chłodzenia i wentylowania powietrza pozwolił wyspecjalizować się firmie w produkcji rekuperatorów przeznaczonych do zastosowania domowego, jak i profesjonalnego użytkowania w przestrzeniach biurowych, centrach handlowych, czy hotelach. Systemair to nie tylko najnowsze technologie, to także jakość, precyzja i solidność wykonania.  

ReQnet

Polski producent nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Od początku działania firmie przyświeca idea tworzenia produktów najwyższej jakości bez konieczności stosowania jakichkolwiek kompromisów. Oferowane przez ReQnet rekuperatory łączą w sobie najnowszą technologię i praktyczne rozwiązania, dzięki którym sterowanie urządzeniami jest proste i intuicyjne.   

Cytat - ikona
Weź głęboki oddech – rekuperacja to świeże i czyste powietrze w domu oraz oszczędności na koncie.
Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości

Poznaj naszą ofertę rekuperatorów i wyposaż swój dom w energooszczędną wentylację z odzyskiem ciepła. Komponenty marek SystemAir i ReQnet  dzięki wysokiej jakości komponentów gwarantują długotrwałą niezawodność instalacji. Dzięki wysokiej klasie komponentów, montowana przez nas rekuperacja może służyć również w budynkach energooszczędnych, w których szczególnie liczy się pełne wykorzystanie energii. Postaw na precyzję i wysoką jakość, wybierz rekuperację od Heatergo i ciesz się innowacyjnym pozyskiwaniem ciepła przez długie lata. Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się więcej o modelach, które posiadamy w ofercie. Poznań i region wielkopolski to miejsca, w których działamy!

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek