Pompy Ciepła

Ekologia i oszczędności – tak w skrócie można wskazać główne zalety pompy ciepła Panasonic i Mitsubishi. To rozwiązanie, za sprawą którego odnawialne źródła ciepła wykorzystywane są do ogrzania pomieszczeń oraz wody użytkowej. Pompa ciepła do domu to oszczędność przestrzeni mieszkalnej – nie trzeba przeznaczać dodatkowych metrów kwadratowych na składowanie opału oraz komin. Co więcej, pompy ciepła Mitsubishi i Panasonic są to urządzenia niemalże bezobsługowe.

Wyróżniamy trzy rodzaje pomp ciepła: korzystające z ciepła gruntowego, wód gruntowych oraz z powietrza. Nasza firma korzysta wyłącznie z najlepszych komponentów. Oferujemy pompy ciepła Panasonic i Mitsubishi. Pompy ciepła tych firm to gwarancja wysokiej jakości. Wyselekcjonowani przez nas producenci specjalizują się w produkcji powietrznych pomp ciepła – bazują wyłącznie na komponentach własnej produkcji, posiadają opatentowane technologie, a ich produkty charakteryzuje wysoki współczynnik sezonowej efektywności.

Pompy ciepła Panasonic

Mitsubishi

Mitsubishi to firma z blisko 100-letnią tradycją, która specjalizuje się w nowoczesnej i niezawodnej technologii grzewczej oraz klimatyzacyjnej. Oferowane przez firmę systemy wykorzystywane są do chłodzenia, ogrzewania i filtrowania powietrza w milionach domów i przedsiębiorstw na całym świecie. Proponowane rozwiązania w zakresie ogrzewania bazują na wykorzystywaniu darmowej energii cieplnej środowiska i doskonale sprawdzają się zarówno w grzaniu pomieszczeń, jak i wody użytkowej. Mitsubishi Electric oddaje w ręce klientów swój flagowy produkt, czyli zaawansowane technologicznie i niezawodne pompy ciepła Ecodan. Działające w oparciu o technologię Eco Inverter lub Zubadan, zapewniają maksymalną moc nawet w temperaturach poniżej 15 stopni Celsjusza. 

Panasonic

Panasonic to firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Światowy potentat, posiadający bogaty asortyment sprzętu elektrycznego jest także bezapelacyjnym liderem na rynku urządzeń grzewczych i chłodniczych. Profesjonalizm i znajomość branży powodują, że na rynek wprowadzają wyłącznie najwyższej klasy produkty, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Japońska dbałość o jakość i precyzja wykonania sprawiają, że pompy ciepła Panasonic ogrzewają już miliony domów na całym świecie. Ich użytkownicy cenią je przede wszystkim za bezawaryjność, niezawodność i możliwość wieloletniego działania.  

Cytat - ikona
Profesjonalnie wykonana instalacja pompy ciepła to taka, którą tworzą najwyższej jakości komponenty – nawet te najdrobniejsze!
Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości