Pompy Ciepła

Ekologia i oszczędności – tak w skrócie można wskazać główne zalety pompy ciepła Panasonic i Mitsubishi. To rozwiązanie, za sprawą którego odnawialne źródła ciepła wykorzystywane są do ogrzania pomieszczeń oraz wody użytkowej. Pompa ciepła do domu to oszczędność przestrzeni mieszkalnej – nie trzeba przeznaczać dodatkowych metrów kwadratowych na składowanie opału oraz komin. Co więcej, pompy ciepła Mitsubishi i Panasonic są to urządzenia niemalże bezobsługowe.

Wyróżniamy trzy rodzaje pomp ciepła: korzystające z ciepła gruntowego, wód gruntowych oraz z powietrza. Nasza firma korzysta wyłącznie z najlepszych komponentów. Oferujemy pompy ciepła Panasonic i Mitsubishi. Pompy ciepła tych firm to gwarancja wysokiej jakości. Wyselekcjonowani przez nas producenci specjalizują się w produkcji powietrznych pomp ciepła – bazują wyłącznie na komponentach własnej produkcji, posiadają opatentowane technologie, a ich produkty charakteryzuje wysoki współczynnik sezonowej efektywności.

Pompy ciepła Panasonic

Mitsubishi

Mitsubishi to firma z blisko 100-letnią tradycją, która specjalizuje się w nowoczesnej i niezawodnej technologii grzewczej oraz klimatyzacyjnej. Oferowane przez firmę systemy wykorzystywane są do chłodzenia, ogrzewania i filtrowania powietrza w milionach domów i przedsiębiorstw na całym świecie. Proponowane rozwiązania w zakresie ogrzewania bazują na wykorzystywaniu darmowej energii cieplnej środowiska i doskonale sprawdzają się zarówno w grzaniu pomieszczeń, jak i wody użytkowej. Mitsubishi Electric oddaje w ręce klientów swój flagowy produkt, czyli zaawansowane technologicznie i niezawodne pompy ciepła Ecodan. Działające w oparciu o technologię Eco Inverter lub Zubadan, zapewniają maksymalną moc nawet w temperaturach poniżej 15 stopni Celsjusza. 

Panasonic

Panasonic to firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Światowy potentat, posiadający bogaty asortyment sprzętu elektrycznego jest także bezapelacyjnym liderem na rynku urządzeń grzewczych i chłodniczych. Profesjonalizm i znajomość branży powodują, że na rynek wprowadzają wyłącznie najwyższej klasy produkty, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Japońska dbałość o jakość i precyzja wykonania sprawiają, że pompy ciepła Panasonic ogrzewają już miliony domów na całym świecie. Ich użytkownicy cenią je przede wszystkim za bezawaryjność, niezawodność i możliwość wieloletniego działania.  

Cytat - ikona
Profesjonalnie wykonana instalacja pompy ciepła to taka, którą tworzą najwyższej jakości komponenty – nawet te najdrobniejsze!
Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości

Pompy ciepła Panasonic i pompy ciepła Mitsubishi to renomowane urządzenia, które stanowią podstawę montowanych przez nas instalacji. Powietrzne pompy ciepła Mistsubishi i Panasonic wykonane zostały z materiałów, które gwarantują długą żywotność urządzeń grzewczych. Wysoka jakość wykonania montowanych przez nas pomp ciepła oraz zastosowane nowe technologie zapewniają odpowiednią wydajność instalacji nawet podczas bardzo niskiej temperatury powietrza. Zarówno pompy ciepła Panasonic, jak i pompy ciepła Mistubishi mogą zapewniać ciepłą wodę użytkową, współpracować z fotowoltaiką oraz tworzyć instalacje dla domów energooszczędnych. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do celów ogrzewania budynków staje się coraz popularniejsze. Wiąże się to z korzyściami finansowymi, jakie przynosi instalacja odnawialnego źródła energii w budynku. Obecnie zainstalowanie pompy ułatwia program Moje Ciepło, w ramach którego można ubiegać się o dofinansowanie do pompy ciepła. Postaw na instalacje pompy ciepła od Heatergo i ciesz się niezawodną instalacją przez lata!

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek