Pompy ciepła Jarocin

Zacznij korzystać z własnej pompy ciepła

Jeżeli szukasz uniezależnienia się od konwencjonalnych źródeł energii, pompa ciepła będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Zainstaluj pompę ciepła we własnym gospodarstwie domowym i ciesz się darmowym ciepłem, kiedy tego potrzebujesz. Jako specjaliści w dziedzinie pomp ciepła oferujemy profesjonalne usługi projektowe, montaż pompy ciepła oraz kompleksową obsługę posprzedażową. Postaw na pompę ciepła i zredukuj do zera zużycie konwencjonalnych źródeł energii. Siedziba naszej firmy znajduje się w Suchym Lesie k. Poznania. Nasze działania są prowadzimy w całej Wielkopolsce, również na terenie Jarocina.

Pompa ciepła do ogrzewania domu - schemat działania

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktujemy się z Tobą!

Dopasuj swój idealny system ogrzewania domu

Baza wiedzy

Pompa ciepła gruntowa czy powietrzna – jaką pompę ciepła wybrać?

Pompa ciepła jako ekologiczny i przyjazny środowisku system ogrzewania domu, wykorzystuje nowoczes(...)

Pompa ciepła w domu – czy ogrzewanie domu pompą ciepła to dobry pomysł?

Pompa ciepła w domu jest w stanie pokryć pełne zapotrzebowanie na ciepło. Dzięki temu urządzen(...)

Powietrzne pompy ciepła – najpopularniejszy rodzaj instalacji. Co powinieneś o nich wiedzieć?

Powietrzne pompy ciepła są najpopularniejszym typem pomp ciepła na rynku. Ich popularność stale(...)

Pompy ciepła Jarocin - nasze usługi

Jako firma Heatergo oferujemy najwyższą jakość usług związanych z doborem i montażem pompy ciepła. Jarocin to jedno z miast w wielkopolsce w którym świadczymy nasze usługi. Każdy budynek posiada inne zapotrzebowanie na ciepło i inną klasę energetyczną, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić, że pompa ciepła spełni swoje zadanie według potrzeb klienta. 

Korzystamy wyłącznie z urządzeń renomowanych marek. Naszym klientom dostarczamy głównie pompy ciepła Mitsubishi oraz Panasonic. Sprawdź naszą ofertę!

Jak działa pompa ciepła?
Co to jest pompa ciepła?
Montaż pomp ciepła Poznań i wielkopolska

Montaż pompy ciepła - Jarocin i okolice

Prawidłowy montaż pomp ciepła jest kluczowy dla długotrwałej efektywności całej inwestycji. Każda pompa ciepła wymaga odpowiedniego umiejscowienia zarówno jednostki wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Bardzo ważne jest również odpowiednie połączenie z instalacją centralnego ogrzewania (CO) lub ciepłej wody użytkowej (CWU). Każde z tych czynników jest ważne dla ogólnej efektywności urządzenia. 

Bogate doświadczenie naszych certyfikowanych specjalistów pozwala na fachowy montaż pompy ciepła. Jarocin to jedno z miast na mapie wielkopolski, w którym wykonamy dla Ciebie kompleksową instalację pompy ciepła.

Pompy ciepła Jarocin - co oferujemy?

Oferujemy kompleksowe usługi związane z pompami ciepła. Od wstępnych konsultacji i określenia potrzeb, po profesjonalny montaż pomp ciepła i obsługę posprzedażową. Oprócz tego zapewniamy: 

  • indywidualne podejście – dostosowujemy się do potrzeb każdego z naszych klientów
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania – na rynku dostępny jest już program Moje Ciepło, który wspiera indywidualnych inwestorów, chcących pozyskiwać energię cieplną z odnawialnych źródeł energii 
  • sprawny i profesjonalny montaż pompy ciepła – Jarocin to jedno z miejsc, w którym wykonujemy instalacje pomp ciepła 
  • obsługę posprzedażową – pozostajemy do dyspozycji naszych klientów po zakończeniu inwestycji

Pompy ciepła w Poznaniu - usługi Heatergo
Jak nas znaleźć

Heatergo sp. z o.o.

Główna siedziba Heatergo mieści się w Suchym Lesie niedaleko Poznania. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie, dlatego nasze działania skupiają się przede wszystkim na terenie Wielkopolski. Swoje usługi realizujemy również na terenie Jarocina.

Od początku naszej działalności wykonaliśmy już wiele instalacji pomp ciepła, co pozwala nam budować szerokie doświadczenie w tej dziedzinie. Za instalacje pomp ciepła odpowiadają u nas doświadczeni certyfikowani monterzy, dzięki którym nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Pompy Ciepła Poznań – Grupa Ergo