Klimatyzacja - Poznań

Choć klimat w Polsce częściej wymaga ogrzewania, to jednak nie brak miesięcy, w których zadbać musimy o swój komfort chłodząc powietrze. Wówczas sięgamy po klimatyzatory – urządzenia, które potrafią obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Klimatyzacja w domu czy w biurze przyda się głównie latem, gdy upalne dni wyraźnie dają się we znaki, jednak współcześnie potrafią one także przejść w tryb ogrzewania i – gdy jest to potrzebne – wspomóc instalację grzewczą.

Co ważne, dobrze dobrany klimatyzator potrafi nie tylko schłodzić powietrze, ale też utrzymywać przez długi czas pożądaną temperaturę. Ze względu na różne sposoby i miejsca montażu w klimatyzatorach typu split (zbudowanych z dwóch oddalonych od siebie jednostek) wyróżniamy urządzenia podstropowe, kasetonowe, ścienne i kanałowe. Zobacz jakie korzyści może przynieść Ci klimatyzacja! Poznań i cała wielkopolska to obszar naszej działalności. Nasza firma korzysta wyłącznie z jednostek znanych i cenionych na rynku producentów. Sprawdź sam!

Klimatyzacja Poznań - Klimatyzator Panasonic, Mitsubishi, LG

Mitsubishi

Mitsubishi Electric to firma, która od ponad wieku wyznacza najwyższe standardy w branży klimatyzacyjnej, proponując rozwiązania dostosowane do zróżnicowanych potrzeb swoich klientów – do zastosowania prywatnego jak i przemysłowego. Klimatyzatory Mitsubishi to nie tylko najnowsze technologie i najlepszej jakości podzespoły. To także dbałość o estetykę wyglądu urządzenia, aby doskonale komponowało się z wnętrzem, w którym jest zamontowane. Niezawodne i ekologiczne klimatyzatory „powietrze-powietrze” to gwarancja optymalnej temperatury w pomieszczeniu.

Panasonic

Panasonic to bezapelacyjnie światowy lider w dostawie profesjonalnych urządzeń grzewczych i chłodniczych. Klimatyzatory Panasonic cechuje wysoka wydajność, energooszczędność i przede wszystkim niezawodność wynikająca z wykorzystywania wyłącznie najwyższej jakości podzespołów własnej produkcji. Stosowanie zaawansowanych układów oczyszczających gwarantuje czyste i świeże powietrze, a innowacyjne wzornictwo sprawia, że zamontowany na ścianie klimatyzator stanowi doskonałą kompozycję z wnętrzem. 

LG

Historia produkcji klimatyzatorów LG sięga lat 60-tych XX wieku. Inwestycja w rozwój najnowocześniejszej technologii grzewczej i chłodniczej pozwoliła firmie trafić do czołówki światowych producentów dostarczających klimatyzacje klientom na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie w branży stanowi gwarancję jakości oferowanych produktów, a zastosowane technologiczne rozwiązania w efektywny sposób wspierają oszczędzanie energii. Kluczową zaletą klimatyzatorów LG jest jednak duża wydajność przy jednocześnie niezwykle cichej pracy.  

Gree

Gree to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku klimatyzatorów, posiadająca już ponad 300 milionów zadowolonych klientów na całym świecie. Klimatyzatory Gree to inteligentne rozwiązania zarówno do przestrzeni domowych jak i komercyjnych. Niski poziom hałasu klimatyzacji, najwyższa klasa energetyczna (A+++) oraz imponujący nowoczesny design to najważniejsze atuty oferowanych przez firmę urządzeń chłodzących. 

Cytat - ikona
Klimatyzacja w domu to cichy komfort klimatyczny przez cały rok.
Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości

Instalacja klimatyzacji pozwala na zwiększenie komfortu w budynku w upalne dni. Dbając o najwyższą jakość usług, nasza firma montuje wyłącznie sprawdzone klimatyzatory renomowanych marek. W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory LG, klimatyzatory Mistubishi, klimatyzatory Panasonic oraz Gree. Zapoznaj się z ofertą naszych urządzeń i dowiedz się, jakie kluczowe cechy posiadają montowane przez nas urządzenia. Zyskaj komfort klimatyczny w swoim domu lub firmie. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci dopasować odpowiedni klimatyzator do Twoich potrzeb.

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek