U nas 5×500 zł to 3000 zł dla Ciebie

Zapoznaj się z naszym programem poleceń

Zostań naszym partnerem biznesowym– poleć HeatErgo i zyskaj 500 zł za każdą sfinalizowaną realizację. Dodatkowo, za pięć poleceń otrzymasz premię w wysokości 500 zł.

Współpraca w ramach programu partnerskiego „Ciepło polecamy” opiera się na otrzymywaniu premii finansowej za popularyzację odnawialnych źródeł energii. Każda zrealizowana z polecenia instalacja pompy ciepła to 500 zł dla osoby polecającej.

Dla kogo?

W programie może wziąć udział każdy! Masz sąsiadów lub członków rodziny, którzy właśnie planują instalację na swoim dachu? Prowadzisz firmę i masz współpracowników, którzy myślą o pompie ciepła? Świetnie, ten program jest dla Ciebie!

Jak zacząć?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej. Podaj w nim swoje dane oraz numer telefonu osoby, która jest zainteresowana zamówieniem instalacji pompy ciepła, a my niezwłocznie skontaktujemy się z nią w celu przedstawienia indywidualnej i dopasowanej do jej potrzeb oferty.

Co dalej?

Po dokonaniu formalności (podpisaniu umowy) i zakończeniu montażu instalacji pieniądze za polecenie trafią na Twoje konto!

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek